WitsView: постачання ноутбуків в травні збільшилися на 9%

Як повідомляє аналітична компанія WitsView, за травень на ринок було поставлено 14 мільйонів ноутбуків, що на 6,4% більше показників попереднього місяця і на 9% більше, ніж у тому ж місяці 2013 року. Ланцюжок дистриб’юторів збільшив кількість замовлень на нові моделі, включаючи недорогі Windows-ноутбуки з ціною близько $ 250.

WitsView

Повідомляється, що постачання приладів Hewlett-Packard (HP) збільшилися в травні в порівнянні з квітнем на 50% за рахунок вдалих тендерів. Одночасно з тим, що місячні поставки ноутбуків Toshiba поставили новий рекорд — понад 1 млн одиниць (на 18% більше). А от Dell і Apple зіткнулися з падінням поставок своїх пристроїв на значні 17% і 33% відповідно (багато в чому завдяки підвищеним поставкам у квітні).

В цілому, як повідомляють аналітики з WitsView, поставки за перші п’ять місяців 2014 року підвищилися до 64,5 млн одиниць — на 5% в порівнянні з тим же періодом попереднього року. Обумовлено це поліпшенням в цілому стану світової економіки і тим фактом, що споживачі починають все сильніше розуміти різницю між можливостями ноутбуків і планшетів.

WitsView прогнозує, що в червні 2014 поставки ноутбуків додатково зростуть на 9-11% завдяки підвищеному річному попиту та подоланні нестачі поставок РК-панелей, що знижувало обсяги виробництва. Незважаючи на покращений стан справ на ринку ноутбуків, аналітики вважають, що постачання пристроїв цього року знизяться на 0,7% в порівнянні з минулим роком.

Tags: , , , , ,