Toshiba MD04ABA-V — нова серія HDD об’ємом 4 і 5 Тбайт

Напередодні компанія Toshiba опублікувала на своєму сайті прес-реліз, що повідомляє про початок виробництва HDD-накопичувачів серії Toshiba MD04ABA-V, які розроблені для застосування в цифрових відеореєстраторах (SDVR), мережевих відеореєстраторах (SNVR) і гібридних пристроях (SDVR).

Toshiba MD04ABA-V

Обіцяна можливість запису відеопотоку до 32 камер високої роздільної здатності (з розрахунку 2 МІБ / с на кожну камеру) при цілодобовій експлуатації. Оголошено, що накопичувачі оснащуватимуться датчиками кутових коливань (RV), що має дозволити їм при роботі в RAID-масиві демонструвати стабільніші (і, в середньому, вищі) швидкісні характеристики.

Спочатку випустять лише одну модель, об’ємом 5 Тбайт, а модель з меншою ємкістю на 4 Тбайт стане доступною пізніше. Накопичувачі оснащуватимуться інтерфейсом SATA3 6 Гбіт / с і внутрішнім буфером 128 Мбайт. Конкретна кількість обертів шпинделя не вказується, йдеться лише, що вона буде нижчою. Середній час доступу дорівнює 5,56 мс. В активному режимі жорсткий диск споживає потужність 6,5 Вт, в режимі очікування - 3,5 Вт. Робочі температури знаходяться в межах від 0 до +70 ° C.

Tags: , , ,