TCL представила найбільш доступні LTE-смартфони, вартість яких $65 і $80

Компания TCL анонсувала два дуже бюджетних смартфони з підтримкою технології 4G, які певний час доступні для замовлення лише жителям Китаю. Два нових мобільних пристрої — моделі TCL P331M і TCL PC301M — хоч і орієнтовані на роботу з китайськими операторами LTE-мережі, але підтримка мережі стандарту TD-LTE дозволить скористатися цим видом бездротового мобільного зв’язку і за межами Піднебесної.

LTE-смартфон

Варто відразу сказати, що відмінності між TCL P331M і TCL PC301M — мінімальні. Перший смартфон, як старша версія згідно з індексом в найменуванні, отримав 4,5-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю 800×480 пікселів. Молодша модифікація під назвою PC301M випускається з 4-дюймовою матрицею і аналогічною роздільною здатністю WVGA. В іншому ж відмінності практично відсутні, якщо не брати до уваги вартість.

LTE-смартфон

Обидва смартфони оснащуються чотириядерним чіпом MT6582 від MediaTek з тактовою частотою 1,3 ГГц в парі з фірмовим LTE-модемом MT6290. Процесор за сьогоднішніми мірками не може похвалитися високою продуктивністю, тому використовується переважно в найдоступніших за вартістю пристроях.

За продуктивність також відповідатимуть 512 Мбайт оперативної пам’яті. Смартфон оснащений тильною камерою з роздільною здатністю 5 Мп, а от фронтальна камера з 2 Мп виявилася прерогативою 4,5-дюймової моделі. Також відомо, що ємність акумулятора TCL P331M складе 2000 мА · год. Управління обома смартфонами буде здійснюватися за допомогою операційної системи Android 4.4 Kitkat.

У продаж TCL P331M і TCL PC301M надійдуть в найближчий місяць, а ось про появу цих бюджетних 4G-пристроїв на міжнародну арену виробник поки що не заявляв. З іншого боку, сам тандем модуля LTE в таких застарілих за своїми параметрами смартфонах здається далеко не найперспективнішим і раціональним рішенням.

Що стосується вартості, то молодшу модель з 4-дюймовим дисплеєм можна буде замовити за $ 65, а озвучена ціна на 4,5-дюймовий пристрій дорівнює $ 80.

Tags: , , ,