Sempron 145 оновив рекорд в Cinebench R11.5 для одноядерних процесорів

Сайт HWBot не тільки пропонує своїм користувачам позмагатися результатами екстремального розгону, але і регулярно влаштовує внутрішні змагання. Що цікаво, організатори намагаються підтримати зацікавленість до широкого спектру обладнання. Наприклад, даний етап командних змагань оверклокерів змусить здмухнути пил з процесорів Pentium II, розігнати одноплатний комп’ютер Raspberry Pi, згадати про мобільні процесори Intel з ядром Yonah і не тільки.

Sempron 145

Одна з дисциплін припускає використання одноядерного процесора в бенчмарці Cinebench R11.5. Сьогодні болгарський оверклокер I.nfraR.ed зайняв перше місце завдяки процесору Sempron 145, який розігнав до 6481 МГц з використанням рідкого азоту. CPU був встановлений в материнську плату DFI LANparty DK 790FXB-M2RSH, яка базується на наборі системної логіки AMD 790FX.

I.nfraR.ed зумів набрати 1.85 бала, що, зрозуміло, далеко від рекордних показників сучасних виробів, але серед таких же одноядерних CPU є рекордом.

В загальному заліку змагання команда I.nfraR.ed поки набрала 82 бали, що відповідає 15 місцю. Лідирують шведи TechSweden.org, яким вдалося зібрати 319 балів, на другому місці німці PC Games Hardware з 318 очками.

Tags: , , ,