Samsung може купити виробника чіпів Freescale

Представники західної преси дізнались про те, що планується продаж компанії Freescale Semiconductor, яка займається виготовленням напівпровідникових мікросхем . Одним з потенційних покупців компанії є Samsung Electronics.

Freescale

Як повідомляє The New York Post, опираючись на власні джерела, Freescale найняла інвестиційних банкірів для вивчення питань, пов’язаних з можливим продажем компанії. Видавництво не називає тих, хто зацікавився Freescale.

У січні з’явилась інформація від Bloomberg про те, що корпорація Samsung розглядає можливість придбання цієї компанії. Наразі вона належить приватним інвестфондам Blackstone, Carlyle, TPG і Permira.

Freescale виробляє чіпи, які використовуються в автомобільній і споживчій електроніці, а також телекомунікаційному та промисловому обладнанні. У 2014 році компанія отримала чистий прибуток у розмірі $ 251 млн, тоді як роком раніше був зафіксований чистий збиток на рівні $ 208 млн. Прибуток збільшився  з $ 4,19 млрд у 2013 році до $ 4630000000 у 2014 році.

З моменту публікації фінансового звіту Freescale акції компанії зросли майже на третину і досягли позначки $ 34,7. За останні три місяці цінні папери чіпмейкера подорожчали на 75%.

Tags: , , , , , ,