OCZ випустила лінійку споживчих SSD початкового рівня ARC 100

Компанія OCZ, яка з кінця січня цього року є власністю Toshiba, офіційно анонсувала нову лінійку SSD ARC 100, яка відноситься до сегменту споживчих твердотілих накопичувачів початкового рівня.

SSD ARC 100

 

До складу лінійки OCZ ARC 100 увійшли три моделі — об’ємом 120, 240 і 480 ГБ. В моделях нової лінійки використовується контролер Indilinx Barefoot 3 M10 і флеш-пам’ять MLC NAND виробництва Toshiba, виконана за нормами 19-нанометрового техпроцесу.

Твердотілі накопичувачі виконані в металевих корпусах типорозміру 2,5 дюйми товщиною 7 мм і розраховані на підключення через інтерфейс SATA 6 Гбіт / с.

Накопичувачі забезпечують продуктивність до 80 тис IOPS (операцій введення-виведення в секунду) в режимі довільного запису даних блоками по 4 КБ і до 75 тис IOPS при випадковому читанні. В режимі послідовного читання максимальна швидкість становить до 490 МБ / с, а в режимі послідовного запису — до 450 МБ / с. Ці швидкісні показники заявлені для моделі об’ємом 480 ГБ, із зменшенням ємності відбувається незначне погіршення показників швидкодії.

В накопичувачах використовуються механізми вирівнювання ступеню зносу і корекції помилок BCH ECC. Крім того, SSD отримали підтримку апаратного шифрування за алгоритмом AES з довжиною ключа 256 біт і команди TRIM.

За словами виробника, накопичувачі створювалися з акцентом на надійність і витривалість. На всі моделі лінійки поширюється дія гарантії строком три роки, але гарантійні зобов’язання обмежені ресурсом запису, який становить 20 ГБ в день.

Нові накопичувачі OCZ ARC 100 з’являться у продажі в найближчі кілька тижнів, їх вартість становить $ 75, $ 120 і $ 240 за моделі об’ємом 120 ГБ, 240 ГБ і 480 ГБ відповідно.

Tags: , , , ,