Microsoft Surface Pro 3 не здатний до ремонту!

Нещодавно Microsoft Surface Pro 3 з 12-дюймовим дисплеєм з’явився у продажі. Проте з’ясувалось, що цей гаджет не тільки фактично непридатний для самостійного розбирання користувачем, але і в спеціалізованій майстерні з ним, напевно, буде чимало мороки. Досить сказати, що цей планшет отримав всього лише 1 бал з 10 по шкалі ремонтопридатності.

Microsoft Surface Pro 3Microsoft Surface Pro 3

 

Основною проблемою є вилучення 12-дюймового тачскрина з вражаючою роздільною здатністю 2160 x 1440 пікселів, без чого неможливо отримати доступ до внутрішніх компонентів Surface Pro 3. Експерти iFixit попереджають, що цей дисплей легко зламати, та й взагалі конструкцію планшета важко назвати дуже міцною і надійною (ймовірно, це пов’язано з бажанням Microsoft зробити продукт якомога тоншим і легкішим).

Фактично єдине, на що може розраховувати користувач, це заміна SSD, але навіть ця процедура пов’язана з великим ризиком. Крім конструктивних особливостей, завдання розбирання Microsoft Surface Pro 3 ускладнюється безліччю нестандартних кріпильних деталей і наявністю значної кількості клею, за допомогою якого фіксується, в тому числі, і акумуляторна батарея. Ще однією особливістю є наявність дуже швидкого процесора «ноутбкового класу» Intel аж до Core i7, що вимагає наявності відповідної системи охолодження, нехарактерною для планшетних комп’ютерів.

 

 

Tags: , ,