Microsoft обновила Windows Update

Microsoft має намір випустити оновлення для клієнта Windows Update / Microsoft Update (WU / MU). Зміни вже почали вступати в силу, і пакети оновлень автоматично встановлюються на системи користувачів.

Windows Update

Компанія заявляє, що зміни спрямовані на «надання додаткового захисту користувачам». «Оновлення включає ускладнення інфраструктури, використовуваної WU / MU-клієнтом, і більш безпечний канал з’єднання зі службою», — відзначили в компанії.

Оновлену версію WU / MU-клієнта отримають такі операційні системи, як Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2008 R2 Service Pack 1, Windows 8, Windows RT і Windows Server 2012. Microsoft в офіційному повідомленні заявляє, що в ході установки апдейтів персональні налаштування користувача скидатися не будуть.

Комп’ютери на базі Windows 8.1, Windows RT 8.1 та актуальною Windows Server 2012 R2 оновлення не отримають, тому що ці операційні системи вже включають нову версію клієнта WU / MU.

В перший час цей пакет оновлень  не буде доступний через портал Windows Server Update Services (WSUS), використовуваний системними адміністраторами для установки патчів всередині корпоративних мереж.

Tags: , , , , , ,