LG і Google анонсували споживчий планшет Tango

У рамках Project Tango компанія Google розробляє унікальні мобільні пристрої, здатні подібно людині «орієнтуватися» в навколишньому просторі за допомогою датчиків і спеціалізованих процесорів обробки даних. Поки цю електроніку випробовують розробники, проте в недалекому майбутньому вона буде доступною споживачам.

Tango

На конференції Google I / O в Сан-Франциско Google і LG анонсували розробку планшетного комп’ютера, який створювали Google Advanced Technology and Projects, що зокрема пов’язані з Project Tango. Публічний продаж 3D-гаджета передбачається на 2015 рік. Вартість продукту на сьогодні невідома.
У лютому Google представила Tango-смартфон,  що володіє комп’ютерним зором . Цей пристрій інтернет-гігант роздав розробникам безкоштовно. Прототипи планшетів, створених в рамках цього ж проекту, отримали цілком конкретний цінник — $ 1024. Партію з 4 тисяч таких пристроїв Google збиралася віддати вузькому колу випробувачів.

Tango

Планшет Tango оснащений процесором NVIDIA Tegra K1, 7-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, 128 Гбайт вбудованою пам’яттю, 4 Гбайт ОЗУ, 4-мегапіксельною камерою, модулями Wi-Fi, Bluetooth LE і LTE, а також інфрачервоним прожектором. Характеристики пристрою LG поки відсутні.

Tags: , ,