Lenovo представила нові ПК ThinkCentre серії M

Компанія Lenovo представила новинки в серії настільних ПК ThinkCentre бізнес-класу — ThinkCentre M79 і модель M53 в мініатюрному форм-факторі Tiny, яка увійшла в сімейство компактних настільних ПК.

Lenovo

Новий Lenovo ThinkCentre M53 виконаний в тому ж форм-факторі «Tiny», що і попередні. ThinkCentre M53 має ряд технічних особливостей. Наприклад, він може бути включений дистанційно натисненням певної комбінації клавіш на клавіатурі. З M53 також можливі різні варіанти монтажу, що дозволяє раціонально використовувати простір на робочому столі. Шнури та аксесуари Lenovo ThinkCentre M53 підходять і до інших моделей в лінійці компактних настільних ПК. В базову конфігурацію входить безкоштовний додаток-диспетчер служб (PC Cloud Manager 3.0) і система охолодження Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0, завдання якої — збільшити надійність ПК за рахунок підвищення ефективності системи охолодження і зниження рівня шумів.

Lenovo ThinkCentre M79 може бути виконаний як в корпусі форм-фактора Tower, так і в корпусі малого форм-фактора. ПК оснащений гібридним процесором AMD A-серії, має більш високу продуктивність, ніж його попередники, а також розширені майже на 50% графічні можливості. Гібридний накопичувач (SSHD) або твердотілий накопичувач (SSD) ще більше підвищують продуктивність пристрою; моделі як в корпусі форм-фактора Tower, так і в корпусі малого форм-фактора здатні підтримувати підключення до трьох незалежних дисплеїв (потрібний додатковий роз’єм для другого порту DisplayPort), створюючи, таким чином, збільшену площу робочого місця з ефектом занурення.

Користувачі при цьому можуть бути спокійні щодо безпеки та надійності. ThinkCentre M79, як і інші моделі серії, має функцію відключення портів USB, а також модуль шифрування (TPM) 1.2 для захисту даних та інформації, що зберігається в файлах. Архітектура Desktop and Mobile Architecture for System Hardware (DASH) 1.1 допоможе користувачам уникнути виникнення ряду проблем з віддаленим управлінням комп’ютером. На додаток, так само, як і в M53, в M79 реалізована технологія Intelligent Cooling Engine (ICE) 3.0, що дозволяє збільшити термін служби ПК.

В США ThinkCentre M79 і M53 доступні зі стартовою ціною $ 449 і $ 439.

Tags: , , , , , , ,