Intel створила найменший в світі 3G-модем для «Інтернету речей»

Корпорація Intel розробила новий 3G-модем XMM 6255, який розрахований на використання в пристроях для «Інтернету речей» — різних датчиках, системах оповіщення, промисловому обладнанні, побутовій техніці тощо.

XMM 6255

Виріб XMM 6255 об’єднує радіочастотний прийомопередавач SMARTI UE2p, підсилювач потужності і засоби управління живленням. Заявлена ​​швидкість завантаження даних може досягати 7,2 Мбіт / с, швидкість відправлення — 5,6 Мбіт / с.

Площа виробу займає 300 мм2, трішки більша, ніж площа монети номіналом в один цент. Стверджується, що XMM 6255 — це найменший на сьогоднішній день модем в своєму класі.

Важливо відзначити, що новинка характеризується дуже невеликим енергоспоживанням і може працювати в умовах слабкого сигналу. Ці показники є критичними, оскільки пристрої «Інтернету речей» можуть не мати доступу до електромережі і розташовуватися в таких місцях, як підвали будівель або гаражі.

За прогнозами, до 2020 року кількість найрізноманітніших пристроїв з підключенням до Інтернету може досягти 50 млрд. І якщо зараз кожну секунду до Мережі вперше підключається близько 80 пристроїв, то до кінця десятиліття їх стане приблизно 250. Багатьом з них будуть потрібні крихітні 3G-модеми.

Tags: , ,