Gigabyte представила мініатюрний ігровий ПК BRIX Gaming з Haswell і NVIDIA

У цьому році компанія Gigabyte був випустила компактний десктоп для геймерів Gigabyte BRIX Gaming, який характеризувався процесором AMD A8 і графікою Radeon R9. Тепер же компанія представляє десктоп, який орієнтований на шанувальників Intel і NVIDIA. Зокрема, Gigabyte BRIX Gaming GB-BXi5G-760 отримав процесор Core i5-4200H і графічну карту NVIDIA GeForce GTX 760. У серпні асортимент поповниться модифікацією з чіпом Core i7.

BRIX Gaming

Ця новинка не претендує на звання найпотужнішого міні-ПК, але вона може впоратися з відтворенням відео-формату 4K і запуском 3D-ігор. Як більшість систем BRIX, новий BRIX Gaming GB-BXi5G-760 в деякому роді являє собою Barebone-девайс, який включає в себе материнську плату, блок живлення, процесор і відеокарту; а ось підсистему зберігання даних і оперативну пам’ять ви мусите встановити самостійно. У системі відсутній вентилятор.

BRIX Gaming

Gigabyte BRIX Gaming також готовий запропонувати своїм користувачам слот mSATA SSD, місце для 2,5-дюймового накопичувача з SATA, 3, 2 слота для пам’яті DDR3L, 4 порти USB 3.0, один роз’єм Gigabite Ethernet, mini DisplayPort, 2 порти HDMI. Реалізовано підтримку 802.11ac Wi-Fi і Bluetooth 4.0. У комплект BRIX Gaming входить кріплення VESA, за допомогою якого можна встановити міні-ПК на задній стінці монітора або HD-телевізора.

Tags: , , , , ,