Foxconn H97M Plus: материнська плата для потужних сучасних комп’ютерів

Компанія Foxconn випустила нову материнську плату H97M Plus з новітнім чіпсетом Intel H97 і підтримкою найсучасніших швидкісних інтерфейсів і технологій для використання в домашніх умовах або на функціональних корпоративних комп’ютерах. Новинка підтримує підключення процесорів Intel Core четвертого покоління для роз’єму LGA 1150 і роботу вбудованих графічних ядер HD Graphics, що дозволяє графіці рівня DirectX 11.1 виводити картинку в роздільній здатності 4K, а також виробляти апаратне прискорення відтворення HD-відео. Крім того, пристрій випущено у форм-факторі mATX, але при цьому оснащено повноцінним роз’ємом PCI Express 3.0 x16, одним портом PCI Express x16 і двома роз’ємами PCI.

Foxconn H97M Plus

Підключення оперативної пам’яті здійснюється в будь-який з чотирьох роз’ємів DIMM з підтримкою до 32 Гбайт DDR3 на частоті до 1600 МГц, дискова підсистема представлена ​​чотирма портами SATA3, а також одним SATA Express з пропускною здатністю до 10 Гбіт / c для під’єднання найшвидших SSD-накопичувачів. На задній панелі розташовуються три інтерфейси для виведення відео на монітор або телевізор — VGA, DVI і HDMI. Для підключення зовнішніх пристроїв призначені чотири порти USB 3.0 і два USB 2.0.

Варто відзначити наявність захисту від зовнішніх впливів, оскільки ця модель материнської плати витримає перевантаження при розрядах блискавки, підвищену вологість і випромінювання, а також легко зможе функціонувати в запилених місцях. Високоякісне звучання забезпечує 5.1-канальний звуковий кодек з підтримкою IMAX Audio, а порти USB працюють за підтримки технології Supercharge, видаючи ток силою 2,5 А для швидкої зарядки вимогливих пристроїв.

У червні 2014 материнську плату Foxconn H97M Plus можна буде придбати за $ 85.

Tags: , , , ,