Foxconn надасть 100 тисяч робочих місць для складання Apple iPhone 6

Foxconn і Pegatron, головні контрактні партнери Apple по збірці смартфонів і планшетів, розпочали готуватись до початку масового виробництва нової моделі iPhone 6. Згідно з інформацією на тайваньському ресурсі Economic Daily News, компанія Foxconn планує збільшити штат співробітників, зайнятих на складанні iPhone в Китаї, на 100 тисяч осіб, що означає зростання персоналу по збірці «яблучних» смартфонів на 10%.

Apple iPhone 6

Яку кількість співробітників планує додати у свій штат Pegatron, ресурс не повідомляє. Відомо, що Pegatron отримала лише 30% замовлень на виробництво iPhone, тобто більша частина замовлень припадає на Foxconn. Тому навряд чи Pegatron буде потрібне таке ж значне збільшення штату для того, щоб впоратися із замовленням на випуск iPhone наступного покоління. Відзначимо, що поки немає ясності щодо замовлень, отриманих Pegatron, чи йде мова про випуск iPhone 6, або ж мова йде про 30% замовлень на складання різних моделей смартфонів компанії Apple.

Apple iPhone 6

У 2013 році повідомлялося, що Foxconn відповідає за випуск hi-end моделі iPhone 5s, в той час як Pegatron  за випуск більш доступного смартфона iPhone 5c. Раніше цього року джерела вже не раз говорили про те, що Pegatron цього разу отримає замовлення на частину продукції hi-end смартфонів Apple. Тому повідомлення про отримання Pegatron замовлення на складання певного обсягу iPhone 6 можуть виявитися правдою.

Згідно з прогнозами експертів, цього року вийде дві версії Apple iPhone 6 з діагоналлю «4,7 » і «5,5″. Ці висновки підтверджують фото деталей цих моделей.

Tags: , , ,