Dell випустить монітор, що згинається, з діагоналлю «34″

Монітор Dell з діагоналлю «34″ і нестандартною роздільною здатністю 3440×1440 пікселів згадувався нами ще в 2013 році, але щось завадило компанії здійснити масовий випуск цього цікавого продукту. У всякому разі, після багатьох новин про анонс U3415W, а саме такий номер моделі був привласнений новинці, нічого не відбулось і сьогодні пошук за ключовими словами «Dell «34″» або « U3415W» не дає нічого, крім посилань на застарілі новини. Однак, як з’ясувалося недавно, про проект не забули; більш того, компанія Dell дійсно планує почати масове виробництво ігрового монітора з роздільною здатністю 3440×1440.

Dell U3415W

Але тепер цей проект із співвідношенням сторін 21: 9 отримає нову властивість, а саме вигнуту матрицю. При діагоналі 34 дюйми і такому співвідношенні сторін монітор із звичайною плоскою матрицею вийшов би дуже широким для ряду користувачів, перевершуючи по ширині їх поле зору. Це добре відомо на прикладі мультимоніторних конфігурацій, коли бічні монітори доводиться ставити під кутом до основного, щоб забезпечити більш комфортні умови роботи. Цьому сприятиме і матриця 34UC97 типу IPS виробництва LG.

Судячи з усього, Dell U3415W — компанія вирішила не змінювати номер моделі — дійсно обіцяє стати одним з найзручніших виробів не тільки для ігор або перегляду фільмів в широкому форматі 2,33: 1, а й для повсякденної роботи в декількох додатках одночасно. Маючи роздільну здатність 3440×1440, новинка зможе замінити два або навіть три звичайних монітора. Швидше за все, при цьому вона буде коштувати дешевше, хоча точних даних про ціну поки немає. Поява U3415W запланована на листопад для Китаю і на грудень для решти регіонів.

Tags: , , , ,