Dell анонсувала недешеві ноутбуки Inspiron 14 7000 Series для молоді

Американський виробник персональних комп’ютерів Dell анонсував лінійку ноутбуків Inspiron 14 7000 Series, які відрізняються високою продуктивністю і адресовані молодому поколінню. Правда, коштують новинки недешево.

Inspiron 14 7000 Series

Як повідомляє інтернет-видання Ubergizmo, представлена ​​серія включає в себе 14-дюймові мобільні системи, що оснащуються чотирьохядерним процесором Intel Core i7 (платформа Haswell), графічною системою NVIDIA GeForce GTX з 4 Гбайт відеопам’яті і гібридним жорстким диском ємкістю 1 Тбайт. Максимальний об’єм оперативної пам’яті складає 16 Гбайт.

У конфігурацію ноутбуків входять роз’єми HDMI, SD і три USB, один з яких підтримує технологію USB PowerShare, що дозволяє заряджати зовнішні USB-пристрої за допомогою напруги акумулятора ноутбука, навіть якщо комп’ютер вимкнений або перебуває у режимі сну. Автономна робота складає 8,4 години. Інші технічні характеристики не називаються.

Хоча Dell і позиціонує лінійку Inspiron 14 7000 як молодіжну, ноутбуки зможуть придбати користувачі тільки з хорошою заробітньою платою. Вартість починається з $ 1355.

Tags: , ,