Corsair представила контролер Commander Mini

Сучасна потужна ігрова платформа на базі ПК зазвичай включає в себе декілька вентиляторів, одну-дві помпи систем водяного охолодження і, можливо, декілька різних пристроїв підсвічування. Новинкою управляє або BIOS, або окрема панель з безліччю регуляторів і перемикачів. Corsair Commander Mini пропонує третій варіант.

Corsair Commander Mini

Це не найбільший за габаритами пристрій (145×59×13,5 мм) вміщується всередину корпусу системи і підключається до роз’ємів SATA (для харчування) і USB (для управління). На корпусі контролера є шість чотирьохконтактні роз’єми для підключення вентиляторів, чотири входи для термодатчиків, порт для підключення світлодіодної підсвітки RGB, а також чотири порти Corsair Link для інтеграції з іншими пристроями Corsair, що підтримують цю технологію. До їх числа належать, наприклад, блоки живлення та кулери Corsair серії «i».

Таким чином, можна організувати єдину екосистему моніторингу та управління охолодженням і підсвічуванням за допомогою універсального програмного комплексу Corsair Link. Відзначимо, що Commander Mini має обмеження по харчуванню: один ампер на кожний вентилятор і два ампера на LED-підсвітку. Сумарний струм для всіх підключених пристроїв не повинен перевищувати 4 А. Офіційна вартість новинки становить 60 доларів США. Комплект поставки включає в себе всі необхідні кабелі.

Tags: , ,