ASUS і Gigabyte постачатимуть по 6 млн материнських плат за квартал

Нещодавно компанія Intel розпочала продаж процесорів Devil’s Canyon з розблокованим множником, націлених на ентузіастів . Виробники материнських плат вже випустили сумісну з цими чіпами продукцію, показавши свою впевненість у тому, що нові вироби збільшать попит на «самозбірні» комп’ютери в третьому кварталі.

материнки

Зокрема, і ASUSTeK Computer, і Gigabyte Technology постачатимуть материнські плати у розмірі більше 6 млн штук за підсумками липня-вересня. У другому кварталі очікується випуск близько 5,1-5,2 млн подібних виробів від кожного з брендів, пише тайванський інформаційний портал DigiTimes, посилаючись на інформацію від постачальників.

Як було сказано, процесор Intel Pentium G3258 в рамках оверклокерської K-серії зможе скласти гідну конкуренцію новинкам, завдяки своєму вдалому співвідношенню ціна / продуктивність. Цей чіп, сумісний з чіпсетами H97, H87, B85 і B81, коштує $ 80, а його квартальні поставки очікуються у кількості 1 млн.

На думку галузевих спостерігачів, Pentium G3258 допоможе виробникам і продавцям материнських плат розпродати залежані вироби на базі H87, B85 і H81, що дозволить їм збільшити поставки продукції на 10-20% у третій чверті. Домогтися підвищення прибутку учасники ринку зможуть за рахунок тандему з чіпів Haswell Refresh і плат дев’ятої серії, зазначає джерело.

Tags: , , , , ,