ASRock представила 9 материнських плат з нової лінійки X99 з дизайном Super Alloy

Компанія ASRock представляє цілий ряд нових материнських плат, які базуються на чіпсеті X99. Дев’ять нових материнок позиціонуються як рішення для оверлокерів, ентузіастів і просто геймерів. Розробки використовують сокет LGA 2011 V3, а тому повністю сумісні з процесорами Intel Haswell-E і новим поколінням оперативної пам’яті DDR4.

ASRock X99

У всіх моделях застосоване останнє покоління технології Super Alloy, яка включає в себе високоякісні компоненти, що відповідають за стабільність і підвищену продуктивність апаратного забезпечення. У тому числі йдеться про такі компоненти, як оновлений алюмінієвий радіатор XXL, двухкристальні МОП-транзистори Ultra Dual-N MOSFET (UDN), дроселі Premium 60A Power Choke і Premium Memory Alloy Choke і конденсатори 12K Platinum. Все це забезпечує платам велику тривалість життя — не менше 12 000 годин.

В загальному рахунку нова лінійка ASRock X99 складається з дев’яти розробок, які включають в себе плати X99 OC Formula, X99 Killler FATAL1TY, X99M Killer FATAL1TY, X99 Professional FATAL1TY, X99 Extreme 6, X99 Extreme 4, X99 Extreme 3 і X99 M Extreme 4.

Материнські плати ASRock серій OC і Killer FATAL1TY готові запропонувати покупцям ряд нових технологій, які реалізовані в даних продуктах для особливих потреб оверлокерів і геймерів. Серія OC може похвалитися вражаючим дизайном з конформним покриттям, яке використовує полісілоксан, також відомий як кремній, який захищає материнську плату від кондуктивних рідин і пилу. Конформне покриття також захищає материнську плату від вологи, пилу, корозії, високої температури, кисню, озону та УФ-випромінювання. Інші функції включають в себе чіп Purity Sound 2 і Killer E2200 LAN, які застосовуються і в інших платах лінійки X99.

Ще однією значущою моделлю є нова ASRock X99 Professional. Як підказує назва, вона є професійною моделлю з високим потенціалом продуктивності, надійності і довговічності. 12-фазовий PWM і сокет живляться від конектора зі схемою 8-Pin + 4-Pin EPS, який доповнений 24-піновим конектором.

Окремо варто згадати ASRock X99 WS, яка є рішенням для робочих станцій. Порівняно з традиційними платами, новинка має довший ресурс і підвищену надійність. Однак найпросунутішоїю платою з нової лінійки вважається ASRock X99 Extreme 6, яка має не тільки великий початковий потенціал, але і всі шанси на те, щоб вельми порадувати професійних оверлокерів.

Tags: , , , , , , , , , , , , ,