Apple може представити iPhone 6 9 вересня

Офіційне представлення шостого покоління смартфонів Apple iPhone може відбутися раніше, ніж багато хто того очікував. Відразу кілька авторитетних джерел, включаючи Bloomberg, Wall Street Journal і Re / Code з посиланням на свої власні джерела повідомили, що анонс iPhone 6 передбачається 9 вересня.

Apple iPhone

Нагадаємо, що раніше найбільш ймовірною датою виходу в продаж називалося 19 вересня (п’ятниця), що вписується в традиції релізів Apple. Анонс 9 вересня випадає на вівторок, тому тут Apple також не доведеться відступати від своїх традицій. Завдяки такому ранньому анонсу, випуск iPhone 6 буде максимально наближений до випуску фаблета Samsung Galaxy Note 4, який відбудеться в рамках виставки-шоу IFA на початку вересня.

Згідно з чутками, Apple планує представити відразу дві версії iPhone 6: з 4,7-дюймовим і з 5,5-дюймовим дисплеєм. Саме з більшою версією у Apple виникли виробничі проблеми, через які спочатку 5,5-дюймовий iPhone 6 може бути випущений лише обмеженим тиражем.

На додаток до збільшених екранів, нове покоління смартфонів від Apple отримає тонший профіль і продуктивніший процесор A8. Обидві моделі також повинні характеризуватися покращеними камерами.

Tags: , , ,