Apple дозволить звичайним користувачам брати участь у тестуванні майбутніх оновлень iOS

Після того, як у процесі розробки OS X Yosemite компанія Apple знову спрямувала на широку аудиторію програму бета-тестування настільної ОС, виникло закономірне питання: «Коли в Купертіно аналогічним чином вчинять з iOS?». Щороку неймовірна кількість користувачів завантажували і встановлювали попередні збірки iOS з метою ознайомитись з новітніми функціями, незважаючи на відсутність найменшого зацікавлення до створення додатків. За інформацією 9to5Mac, наразі Apple готується до поширення майбутніх попередніх збірок iOS серед цих нетерплячих користувачів.

OS X Yosemite

Оновлення iOS 8.3, яке підтримує функції CarPlay, нові емоційні іконки Emoji і спрощену процедуру авторизації в службах Google, випустять як бета-збірку в середині наступного місяця в рамках програми AppleSeed. Понад те, оновлення iOS 9 також стане доступним для тестування кожному бажаючому після того, як Apple представить на конференції WWDC в червні цього року. Теоретично, величезна кількість бета-тестерів допоможуть Apple ретельно відполірувати фінальну версію iOS 9 до її виходу восени цього року. Шукати різні помилки в OS X Yosemite компанії Apple допомагали близько 1 млн користувачів, але в разі новітніх збірок iOS число бета-тестерів буде обмежено 100 тис. людей.

Варто зазначити, що вищенаведені дані не мають офіційного статусу і частково засновані на чутках, тому сприймати їх слід з скептицизмом.

Tags: , , , , ,