AgigA розробила енергонезалежні модулі пам’яті DDR4

В наступному місяці компанія Intel презентує серверні процесори Haswell-EP, що володіють підтримкою оперативної пам’яті типу DDR4. Новий стандарт ОЗУ дозволить зменшити енергоспоживання пам’яті, водночас наростивши швидкість передачі даних. Окремі виробники вже розпочали поставки модулів DDR4 і деякі з них уже доступні у продажі.

На Flash Memory Summit, де надають підвищену увагу комп’ютерній пам’яті і запам’ятовуючим пристроям, учасники звернули увагу на стандарт DDR4. Компанія AgigA Tech, яка є дочірнім підприємством Cypress Semiconductor, оголосила про те, що в даний час ведеться відбір проб перших у галузі енергонезалежних (Nonvolatile DIMM) модулів DDR4.

DDR4

Ця пам’ять буде сумісна зі стандартними 288-контактними роз’ємами, призначеними для модулів DDR4 у виконанні RDIMM. У разі збою в подачі електроживлення всі дані з ОЗУ будуть збережені в спеціальний модуль флеш-пам’яті за рахунок енергії, яку зберігають суперконденсатори. При відновленні живлення дані з флеш-пам’яті теж відновлюються в осередках ОЗУ протягом декількох секунд.

Коли розпочнеться постачання незалежньої пам’яті DDR4 поки невідомо.

Tags: , , , , ,