ADATA випускає 2,5-дюймові SSD промислового використання

Компанія ADATA Technology оголосила про випуск 2,5-дюймових твердотілих накопичувачів ISSS312 промислового класу з підтримкою інтерфейсу SATA III (6 Гбіт / с) і зниженим енергоспоживанням.

ADATA ISSS312 2.5 "SATA 6Gb

Твердотілі накопичувачі ADATA ISSS312 2.5 «SATA 6Gb / s використовують типи пам’яті MLC, A + SLC, і SLC зі швидкістю послідовного доступу (читання / запису) до 530/500 МБ / с і середнім часом безвідмовної роботи до 2 млн годин. Крім того, низьке енергоспоживання в 2 Вт заощадить електроенергію і продовжить загальний термін використання пристроїв. В результаті, накопичувачі ISSS312 підходять для застосування в промислових системах. Пристрої підтримують робочі температури від -40 ° C до + 85 ° C, що дозволяє використовувати їх в високопродуктивних приладах і обладнанні при різних умовах. Як відзначає компанія, ADATA розробила накопичувачі з пам’яттю A + SLC, які мають в три рази більшу продуктивність, стабільність та термін використання, ніж MLC, і мають схожі показники як SLC.

Твердотілі накопичувачі ADATA ISSS312 2.5 «SATA 6Gb / s володіють комплексом додаткових функцій. Підтримка технології SMART дозволяє автоматично оцінювати стан накопичувача для захисту даних, а рівень захисту від втрати живлення (PLP), що поєднує програмні і апаратні характеристики з особливими функціями прошивки, запобігає пошкодженням системи при раптових перебоях електроживлення. Крім того, накопичувачі ISSS312 підтримують код виправлення помилок (ECC), захист від запису, швидке видалення даних і розподіл навантаження. Програма ADATA SSD Toolbox допоможе користувачам отримати більше інформації про твердотілий накопичувач і швидко змінити системне налаштування.

Накопичувачі ADATA ISSS312 існують ємністю від 8 до 256 ГБ. Вони можуть застосовуватися в системах автоматизування, вбудованих пристроях, мережевому і медичному обладнанні, системах спостереження, у військових і багатьох інших галузях.

Tags: , , ,