Acer, можливо, представить13,3-дюймовий хромбук з чіпом NVIDIA Tegra K1

Світові виробники приділяють належну увагу не тільки удосконаленню модельного ряду своїх лептопів, планшетних комп’ютерів і смартфонів, а й удосконаленню ноутбуків з операційною системою Google Chrome OS - хромбуків, з певною періодичністю оновлюючи їх конфігурацію і підвищуючи продуктивність. Схоже, що незабаром тайванська компанія Acer зможе порадувати якісним апгрейдом любителів працювати з веб-сервісами.

Acer Chromebook CB5

Варто відразу уточнити, що представники Acer не анонсували і не давали будь-яких офіційних коментарів щодо моделі Acer Chromebook CB5, про яку піде мова. На днях цей пристрій з описом його параметрів з’явився в каталозі сайту шведського рітейлера Acer. Викладені у відкритий доступ специфікації говорять про використання в пристрої процесора NVIDIA Tegra K1. На сьогодні оформити замовлення на Acer Chromebook CB5 не є можливим, так як через деякий час адміністрація ресурсу видалила модель з бази, про що свідчить відповідний напис.

Acer Chromebook CB5

Якщо така модель дійсно входить у виробничі плани компанії Acer, то згідно з характеристиками, що наявні в описі ноутбука, Acer Chromebook CB5 повинен отримати оновлений процесорний чіп, 13,3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю формату HD або Full HD і 4 Гбайтами оперативної пам’яті. За зберігання інформації буде відповідати SSD-накопичувач ємністю 32 Гбайти. Також хромбук буде укомплектований, як мінімум, двома портами USB версії 3.0, Ethernet і роз’ємом для підключення аудіогарнітури.

Повертаючись до ARM-процесора NVIDIA Tegra K1, що до сьогоднішнього дня був використаний виробником лише в планшеті Xiaomi MiPad, який встиг наробити чимало галасу під час своєї першої презентації, то комплектація даними чіпом хромбука зможе виділити модель на тлі інших, досить одноманітних, пристроїв. Таке технічне рішення надасть шанс Acer відбити у конкурентів свою частку на ринку.

Керівництво Acer говорило про запуск нової серії хромбуків, в основу яких ляже рішення на базі Intel Core i3 покоління Haswell.

Tags: , , , ,