Acer випустила ігровий ноутбук Aspire V Nitro і три дисплеї

Компанія Acer розширила модельний ряд ноутбуків за рахунок випуску ігрового пристрою Aspire V Nitro.

Acer Aspire V Nitro

 

Ноутбук Acer Aspire V Nitro доступний у вигляді модифікацій з 15- і 17-дюймовими дисплеями. В обох випадках використовується IPS матриця з Full HD роздільною здатністю 1080p. Пристрій може оснащуватися процесорами Intel Core як четвертого, так і п’ятого поколінь. Також повідомляється про наявність відеокарти NVIDIA GeForce GTX860M, жорсткого диска ємністю до 1 ТБ, опціонального твердотілого накопичувача ємністю 256 ГБ, оптичного приводу Blu-ray.

Крім того, новинка отримала модуль Wi-Fi 2 × 2 MIMO, чотири динаміки потужністю 8 Вт з підтримкою Dolby Digital Plus Home Theater Dialog Enhancement, клавіатуру з підсвічуванням. Для зовнішнього оформлення ноутбука Acer Aspire V Nitro використовується soft-touch матеріал Nanoimprint Lithography. 17-дюймова модифікація оснащена протипиловою системою. Поставки новинки очікуються ближче до кінця поточного кварталу.

XB280HK_021

Також Acer випустила три нових дисплеї для різних категорій користувачів. Вони доступні у вигляді моделей з діагоналлю екрана від 27 до 32 дюймів з підтримкою роздільної здатності WQHD (2560 × 1440 пікселів) і 4K2K (3840 × 2160 пікселів). Геймерам пропонується серія XB, що забезпечує підтримку технології NVIDIA G-Sync. Лінійка CB пропонує підтримку технологій Acer EyeProtect і ColorPlus. Перша з них забезпечує зниження стомлюваності очей при тривалій роботі, а друга дозволяє добитися високої точності передачі кольору. Монітор B6 орієнтований на комерційний ринок. Він має діагональ екрану 32 дюйми і оснащений ергономічною підставкою, яка дозволяє змінювати нахил і поворот площини дисплея.

 

Tags: , , , , , , ,