3D-зображення iPhone 6 та інженерний зразок задньої частини корпусу

Смартфон наступного покоління iPhone 6, який готується до анонсу, встиг уже не раз стати об’єктом просочування інформації завдяки тому, що деякі інсайдери отримали доступ до його макетів.

iPhone 6

Один з користувачів підготував на основі фото iPhone, які «засвітилися» в мережі, 6360-градусне зображення смартфона в форматі GIF.

iPhone 6

Слід зазначити, що зображення смартфона на більшості «шпигунських» фото якщо і відрізняються, то лише деякими деталями.

Як стверджують джерела та експерти, смартфон iPhone 6 вийде у двох варіантах, що відрізняються діагоналлю екрану — «4,7″ і «5,5″. Очевидно, на GIF-малюнку зображена «молодша» модель.

Джерелом ще одного просочування інформації, що стосується iPhone 6, став японський блог Mac Otakara. Цей блог опублікував відеоролик, в якому представлений інженерний зразок задньої частини корпусу «5,5″ iPhone 6, а також макети нової моделі, придбані на торговому майданчику AliExpress.

Макети, як стверджують джерела, виконані на підставі ескізів і прес-форм, отриманих у Apple виробниками чохлів і аксесуарів. І все ж, поки не ясно, чи йде мова про остаточний дизайн пристрою, чи макети виконані на підставі ескізів ранніх прототипів iPhone 6.

Tags: ,