28-дюймовий монітор AOC u2868Pqu з роздільною здатністю Ultra HD

Компанія AOC представила монітор AOC u2868Pqu. Він оснащений 28-дюймовим (71,1 см) екраном з TN-матрицею, роздільна здатність якої Ultra HD (3840×2160 пікселів), а частота оновлення  дорівнює 60 Гц.

AOC u2868Pqu

Завдяки використанню кольорової палітри Real 8-bit і технології FRC (контроль частоти кадрів), екран монітора здатний відображати більше мільярда кольорів. Підтримка роздільної здатності Ultra HD (3840×2160) означає, що одноразово на ньому відображається 8290000 пікселів у форматі 16:9, що майже в 4 рази більше, ніж число пікселів на панелях з роздільною здатністю Full HD. Частота оновлення екрану (4к) становить 60 Гц, а час відгуку — 1 мс. Володіючи максимальною яскравістю екрану 300 кд / м ², модель підійде для яскраво освітлених приміщень. Підтримка функцій «картинка в картинці» і «картинка на картинці» дозволяє одночасно переглядати зображення з декількох джерел, наприклад, з Blu-ray плеєра і персонального комп’ютера.

Підставка оснащена системою інтелектуального розподілу кабелів, функціями повороту на шарнірі (до 90 °), нахилу і повороту екрану, зміни висоти монітора (в рамках 130 мм). Монітор підтримує прийом сигналу через інтерфейс DisplayPort, так само як і через HDMI, DVI і D-Sub. Для шанувальників пристроїв на ОС Android, інтерфейс HDMI також підтримує підключення стандарту MHL, що дозволяє прямо передавати на великий екран зображення зі смартфона або планшета. Крім того, компанія AOC оснастила монітор чотирма портами USB, по два з інтерфейсом 2.0 і 3.0 відповідно, і вбудованими колонками потужністю 3 Вт. Також монітор може бути закріплений на стіні за допомогою пристосувань, сертифікованих асоціацією VESA .

Tags: , ,