22-дюймова сенсорна панель iiyama T2234MC-B1X надійшла в продаж

Корпорація iiyama представила сенсорний дисплей T2234MC-B1X, що розпізнає до 10 одночасних дотиків. В панелі використовується проекційно-ємкісна технологія в поєднанні з захищеною матрицею типу IPS з роздільною здатністю Full HD (1920×1080 пікселів), що робить цей монітор відповідним для використання в цифрових кіосках та інтерактивних точках продажу.

iiyama T2234MC-B1X

Основне призначення — використання в громадських місцях. Для цього iiyama зробила монітор пило-та вологонепроникним за стандартом IP54 і забезпечила його загартованим склом з класом твердості 7H мінімум. Дисплей можна розміщувати не тільки в приміщеннях, але і на відкритому повітрі.

У новинці використовується технологія multi-touch, що дозволяє реагувати на зміни електричних характеристик сенсорної сітки. Управляти тим, що відбувається на екрані можна за допомогою пальців (навіть якщо рука в рукавичці) або магнітною авторучкою. iiyama T2234MC-B1X здатний обробляти до 10 одночасних дотиків, тому працювати з одним монітором зможуть відразу кілька людей. Дисплей забезпечує широкі кути огляду (178 ° / 178 °), а також високу яскравість зображення (225 кд / м ²) і хорошу контрастність. Час відгуку, який становить 8 мс,  є достатнім для динамічної анімації з плавним переходом від кадру до кадру.

Всі елементи управління та інтерфейсні роз’єми заховані на задній частині дисплея. Доступні для підключення роз’єми VGA, DVI-D і USB. Підставка має компактну конструкцію, достатню для впевненого розміщення в громадських зонах. При бажанні можна розташувати дисплей на стіні, підвісних елементах або на спеціальних стійках за допомогою кріплення VESA.

Tags: , ,