Які нові функції отримають хромбуки?

На конференції Google I/O в Сан-Франциско компанія розповіла про нові функції, які отримають ноутбуки під управлінням Chrome OS.

хромбук

По-перше, тепер хромбуки підтримуватимуть деякі Android-додатки. У ході конференції компанія продемонструвала це на прикладі Flipboard.

По-друге, користувачі зі смартфонами на новій платформі Android L отримають цікаві можливості. Наприклад, якщо хромбук визначає, що смартфон користувача знаходиться поблизу, він автоматично розблокується. Таким чином, користувачеві не доведеться друкувати пароль, потрібно буде просто підняти кришку ноутбука.

Крім того, тепер оповіщення про нові текстові повідомлення або вхідні дзвінки можуть з’являтися безпосередньо на екрані хромбука. І ноутбук може навіть оповіщати користувача про те, що у його смартфона закінчується заряд акумуляторної батареї.

В даний час сегмент ноутбуків на базі Chrome OS активно розвивається. Google заявляє, що зараз вісім компаній виробляють 15 різних моделей хромбуков, і вони є одними з найпопулярніших ноутбуків. У цьому немає нічого дивного, адже при всій функціональності їх вартість складає всього $ 200-300.

Tags: , ,