Розпочався продаж ультрачіткого монітора Philips 288P6LJEB з діагоналлю 28 дюймів

Компанія MMD володіє ексклюзивним правом на продаж LCD-моніторів під маркою Phillips на світовому ринку. Ці монітори виконані за технологією UltraClear і мають роздільну якість 4K UHD.

Завдяки роздільній здатності монітора Philips 288P6LJEB Ultra HD (3840×2160), піксельна щільність збільшується в чотири рази в порівнянні з Full HD. В результаті, користувач отримує значно більший робочий простір на моніторі діагоналлю 28 дюймів: вікна на моніторі, наприклад, виглядають компактніше, а вища піксельна щільність робить текст або зображення на моніторі чіткішим, детальнішим і реалістичнішим.

Philips 288P6LJEB Ultra HD

Завдяки часу відгуку, який дорівнює 1 мс, новий Philips став одним з найшвидших моніторів з роздільною здатністю 4K, представлених на ринку. Заводське калібрування монітора підтримує понад 1 млрд кольорів. Функція SmartResponse є ексклюзивною технологію прискорення відгуку від Philips, яка при включенні автоматично налаштовує час відгуку відповідно до певних вимог додатків, наприклад, ігор і фільмів, для яких необхідний швидкий час відгуку для створення зображень без тремтіння, запізнювання.

Монітор також підтримує функцію Multiview, яка дозволяє організовувати підключення і роботу двох джерел одночасно. Наприклад, до монітора можна підключити ноутбук, на якому відкриті офісні документи, при цьому одночасно стежити за результатами спортивного матчу в онлайн-трансляції. Цифровий інтерфейс DisplayPort 1.2 для підключення комп’ютера до монітора підтримує швидкість передачі даних до 10,8 Гбіт / с. Інтерфейс HDMI підтримує технологію MHL. Також є порт USB 3.0.

Philips 288P6LJEB оснащений підставкою Smart ErgoBase, монітор можна опустити майже до рівня робочого столу для оптимального кута огляду.

 

Tags: , , , ,