Прогнозують рекордні продажі iPhone 6

Очевидно, цієї осені Apple дійсно представить відразу дві моделі нового флагманського смартфону iPhone 6, одна з яких отримає 4.7-дюймовий дисплей, а інша — 5.5-дюймовий. При цьому старша модель буде відрізнятися від молодшої не тільки розмірами екрану, але і деякими технічними характеристиками. Зокрема, вона отримає камеру з системою оптичної стабілізації зображення і вбудований флеш-накопичувач на 128 ГБ. Про це пише видання AppleInsider з посиланням на китайські джерел, які є постачальниками.

Apple iPhone 6

За інформацією джерел, 5.5-дюймовий iPhone 6 буде доступний в 128-гігабайтнії модифікації, тоді як максимальна ємність накопичувача 4.7-дюймового флагмана Apple обмежиться 64 ГБ. Ще однією перевагою старшої моделі стане основна 8-мегапіксельна камера з підтримкою оптичної стабілізації зображення, тоді як 4.7-дюймову версію цієї функцією обділять.

Незважаючи на всі ці переваги, 5.5-дюймова модель буде продаватися в декілька разів гірше за свого побратима. Принаймні, таку думку висловили тайваньські аналітики з Topology Research Institute, які прогнозують рекордні продажі iPhone 6. За їхніми прогнозами, до кінця 2014 року буде продано близько 80 мільйонів iPhone 6. Правда, з 5.5-дюймової моделі кількість становитиме лише 8-10 мільйонів з цього числа, тоді як 4.7-дюймова модель за аналогічний період часу розійдеться тиражем в 70 мільйонів . Виходить, що якщо продажі нового флагмана стартують, як і очікується, у вересні, то Apple протягом чотирьох місяців цього року буде продавати в середньому по 20 мільйонів iPhone 6 щомісяця.

Tags: , ,