Постачання міні-ПК Zotac ZBOX Plus з Windows 8.1 with Bing розпочалося

Компанія Zotac International оголосила про початок поставок міні-ПК серії ZBOX Plus з попередньо встановленою операційною системою Windows 8.1 with Bing, завдяки якій вони готові до використання відразу після розпакування. Як відзначає виробник, ОС Microsoft Windows 8.1 робить міні-ПК ZBOX більш універсальними, продуктивними і зручними під час роботи з Інтернетом.

ZBOX Plus

Чотири моделі міні-ПК Zotac ZBOX Plus поставлятимуться з попередньо встановленою 64-розрядною версією ОС Windows 8.1 with Bing. Комп’ютери оснащені 2 ГБ оперативної пам’яті типу DDR3 і твердотілими накопичувачами ємністю 64 ГБ. Мовні пакети, що встановлюються, і комплектні моделі штепсельної вилки зарядного пристрою залежать від регіону постачання, в цілому, Zotac забезпечує підтримку англійської, традиційного китайського, спрощеного китайського, французької, бразильської, португальської, іспанської, італійської, португальської, німецької, японської та корейської мов. У разі якщо необхідний мовний пакет не встановлений, користувач зможе завантажити його з Інтернету.

Міні-ПК Zotac ZBOX nano Plus серії C нададуть шанувальникам тиші високопродуктивної системи з безшумним пасивним охолодженням, виконаними на основі платформ Intel і AMD. Комп’ютери лінійки ZBOX CI320 створені на базі чотириядерного процесора Intel Celeron N2930 і графічного адаптера Intel HD Graphics і відрізняються продуктивністю і енергоефективністю, а в основу конфігурації систем ZBOX CA320 включені чотириядерні процесори AMD A6-1450 APU і потужні графічні карти Radeon HD 8250.

Міні-ПК Zotac ZBOX BI320 і ID18 оснащуються двоядерними процесорами Intel Celeron і графічними адаптерами Intel HD Graphics, що дозволяє їм з легкістю справлятися з переглядом веб-сайтів, а також іншими повсякденними завданнями. Класичне шасі Zotac ZBOX не тільки відрізняється компактністю, але і надає широкі можливості по розширенню конфігурації комп’ютера шляхом підключення зовнішніх пристроїв.

Tags: , , , , , , , , , ,