Нові накопичувачі SanDisk Ultra II SSD використовують пам’ять TLC

Компанія SanDisk оголосила про випуск нової лінійки твердотілих накопичувачів Ultra II, що використовують пам’ять NAND. Пам’ять TLC не відрізняється високою продуктивністю при операціях запису, тому в нових дисках SanDisk застосувала друге покоління технології кешування nCache. Її секрет полягає в тому, що частина пам’яті адресується в режимі SLC NAND і служить для інтелектуального кешування запитів на запис. Зокрема, перед записом в основний блок TLC NAND з безлічі дрібних запитів формується один великий блок.

SanDisk Ultra II

В іншому, накопичувачі Ultra II мають досить звичайні характеристики і забезпечують швидкість послідовного читання 550 Мбайт / с, а запису — 500 Мбайт / с. На жаль, дані про продуктивність на випадкових операціях невідома, а саме вони є найцікавішими. Виробник дає трирічну гарантію, а в комплект поставки входить утиліт SanDisk SSD Dashboard, який вміє, в числі інших функцій, клонувати диски.

Доступно чотири моделі ємністю 120, 240, 480 і 960 Гбайт, вартістю 80, 115, 220 і 430 доларів США, відповідно. Товщина SanDisk Ultra II становить 7 мм, так що ці диски відмінно підійдуть для модернізації практично будь-якого ноутбука. Масові поставки нових накопичувачів SanDisk почнуться у вересні.

Tags: , , , ,