Нове покоління міні-комп’ютерів Intel NUC з’явиться в 2015 році

Ресурс Fanless Tech опублікував інформацію про нове покоління міні-комп’ютерів Intel NUC 2.0. Зокрема, в розпорядження сайту потрапила «карта розвитку для користувача» та короткі огляди деяких моделей. Як виявилось, наступне покоління NUC надійде у продаж у першій половині 2015 року.

Intel NUC 2.0

Стало відомо, що нова лінійка продуктів «Rock Canyon» включатиме в себе чіпи Intel Core i3 або Core i5 «Broadwell». Їх запуск на ринок повинен відбутися у першому кварталі 2015 року, а в другому кварталі ми повинні побачити перші моделі «Pinnacle Canyon» з енергоефективними чіпами Celeron, які базуються на архітектурі «Braswell».

Intel буде позиціонувати моделі Rock Canyon/Broadwell як рішення для відеоігор, домашнього кінотеатру, а також офісної роботи. У загальних рисах, ці невеликі системи представлятимуть собою повноцінні ПК, які лише заховані в крихітні корпуси.

В міні-комп’ютерах платформи Rock Canyon використовуватимуться процесори Intel Core i3 і Core i5 з TDP 15 Вт. Об’єм оперативної пам’яті досягатиме 16 ГБ. В якості накопичувачів для модифікацій товщиною 29,7 мм передбачені тільки одноплатні SSD в типу M.2. А ось в моделях з товщиною корпуса 48,5 мм можна буде застосувати 2,5-дюймовий накопичувач. Набір портів NUC Rock Canyon включає в себе 4 інтерфейсу USB 3.0, порти mini-HDMI 1.4а і Mini DisplayPort 1.2. Наявні комунікативні адаптери Ethernet, Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0.

Що стосується NUC 2.0 на платформі «Pinnacle Canyon», які, як зазначено вище, з’являться в II кварталі наступного року, то обсяг оперативної пам’яті в цих міні-ПК досягатиме 8 ГБ. В якості накопичувачів даних очікується застосування тільки 2,5-дюймових дисків. Також зміниться вибір портів: замість mini-HDMI 1.4а і Mini DisplayPort 1.2 міні-комп’ютери NUC Pinnacle Canyon отримають інтерфейси HDMI 1.4a і VGA.

Tags: , , ,