Нове життя пластиковим пляшкам надасть тривимірний принтер Ekocycle Cube

Досить відомий факт, що пластик є дуже шкідливим для навколишнього середовища, якщо його не переробляти після первинного використання. Під егідою відомого діяча сучасної музичної культури Will.i.am а компанії 3D Systems і Coca-Cola вирішили зайнятися випуском тривимірного принтера, який у якості витратного матеріалу використовує пластик, отриманий з перероблених пляшок.

Ekocycle Cube

Цей пристрій одержав назву Ekocycle Cube, а сам Will.i.am, за вже сформованою доброю традицією, став креативним директором торгової марки Ekocycle. У його завдання входить популяризація ідеї використання вдруге перероблених матеріалів для створення предметів побуту і аксесуарів. Покупцям принтера Ekocycle Cube навіть безкоштовно дістанеться колекція з 25 таких виробів. Кожен картридж дозволяє «переродитися« приблизно трьом пластиковим пляшкам. Правда, сам процес перетворення пляшок у видатковий матеріал для принтера виробник бере на себе, тому кінцевому споживачеві залишається лише придбати готові картриджі і здати на переробку використані.

Стверджується, що пристрій здатний формувати різні об’єкти розмірами не більше 152х152х152 мм з пластику чотирьох кольорів: чорного, червоного, білого і прозорого. Роздільна здатність складає 70 мікрон. Підтримується прямий друк з мобільних пристроїв під управлінням iOS або Android. У продаж принтер надійде в другій половині цього року, очікувана роздрібна ціна становить $ 1199.

Tags: ,