Накопичувачі SanDisk ULLtraDIMM застосовуватимуть в серверах Supermicro

Для збільшення швидкодії твердотілих накопичувачів їх навчили працювати з інтерфейсом PCI Express, який володіє вищою пропускною здатністю, ніж порти SATA або SAS. Між тим, компанія SanDisk пішла ще далі і розробила накопичувачі, які встановлюються в слот DIMM, призначений для модулів оперативної пам’яті. Ці SSD отримали назву ULLtraDIMM і, як стверджує SanDisk, вони володіють затримками меншими 5 мкс, що приблизно в 10 разів менше характерного для накопичувачів у виконанні PCI Express рівня.

ULLtraDIMM

На заході Flash Memory Summit було оголошено, що компанія Supermicro впроваджуватиме накопичувачі ULLtraDIMM у власні сервери. Зокрема, мова йде про платформи Green SuperServer і SuperStorage. Запам’ятовуючі пристрої SanDisk дозволять прискорити роботу ресурсоємних додатків на зразок баз даних, віртуальних робочих столів і іншого.

Модулі ULLtraDIMM засновані на мікросхемах пам’яті і контролерах SanDisk і є сумісними з роз’ємами DIMM. Також в накопичувачах застосовуються технології компанії Diablo Technologies для організації обміну даними між SSD і процесором за протоколами DDR3. Ємність ULLtraDIMM може дорівнювати 200 або 400 Гбайт.

Tags: , , , , ,