Матплата ASUS Maximus VII Impact з п’ятьма дочірніми картами оцінена в € 200

Компанія ASUS починає продажі материнської плати Maximus VII Impact серії Republic of Gamers (ROG), вперше продемонстрованої на червневій виставці Computex 2014.

Maximus VII Impact

Новинка, за твердженням виробника, є найбільш досконалою ігровою платою на чіпсеті Intel Z97, виконаної в форматі mini-ITX. Домогтися компактності при збереженні широких можливостей вдалося за рахунок застосування додаткових функціональних карт, що встановлюються на основну плату.

Кількість допоміжних карт може досягати п’яти. В їх число входять підсистема живлення процесора Impact Power II і модуль Impact Control II, який включає систему ROG Connect (для управління розгоном з іншої системи), Clear CMOS, а також індикатор POST-кодів. Карта Impact CoolHub забезпечить можливість розширення засобів охолодження системи. На окрему плату SupremeFX Impact II винесений звуковий кодек. Нарешті, можна встановити карту mPCIe Combo IV зі слотом mPCIe x1 на одній стороні (реалізована підтримка Wi-Fi 802.11ac і Bluetooth 4.0) і роз’ємом M.2 на інший.

Матплата Maximus VII Impact розрахована на роботу з процесорами Intel у виконанні LGA 1150. Для модулів оперативної пам’яті DDR3 є два слота; дискретна відеокарта може бути встановлена ​​в роз’єм PCI-Express 3.0 x16. Серед іншого згадані чотири порти SATA 3.0 з пропускною здатністю 6 Гбіт / с, гігабітний мережевий контролер, інтерфейси HDMI і DisplayPort, а також шість портів USB 3.0.

Придбати материнську плату можна буде за орієнтовною ціною в 200-210 євро.

Tags: , , , , , ,