Геймерська оптична миша ASUS ROG Gladius поступила у продаж

Компанія ASUS, нарешті, випустила на ринок свою ігрову мишку Gladius, що входить в фірмову серію Republic of Gamers (ROG) і була представлена на Computex 2014. Новинка орієнтована на користувачів-правшів і повинна скласти гідну конкуренцію таким виробам, як Razer Deathadder 2013 і SteelSeries Rival, а основою мишки є оптичний сенсор з роздільною здатністю до 6400 точок на дюйм.

ASUS ROG Gladius

Звичайно, це не найвище значення серед оптичних мишей, але для більшості користувачів цілком достатнє. Крім того, цей показник можна регулювати за допомогою спеціальної кнопки. Перемикачі кнопок виготовлені Omron і володіють підвищеною надійністю (як стверджується, вони розраховані на 20 мільйонів натисків). Також посилили коліщатко прокрутки, а для підключення до ПК є пара змінних 2-метрових USB-шнура.

Один з цих кабелів має захисне обплетення, а другий — прогумовану оболонку. Крім того, є замінні тефлонові ніжки для гладкого ковзання. Мишка може працювати з прискоренням 50G і має опції програмування деяких параметрів. Дизайн корпусу виконаний чорним кольором з червоними вставками, а її розміри складають 126x67х45 мм при вазі 116 грамів.

На жаль, вартість ASUS ROG Gladius поки невідома.

Tags: , , , ,