Визначено вимоги до характеристик недорогих Wintel-ноутбуків

Не так давно Microsoft розповсюдила інформацію, що до випуску готуються недорогі портативні комп’ютери під управлінням операційної системи Windows 8.1, які зможуть скласти конкуренцію «хромбукам». Ціна таких пристроїв буде починатися з $ 200. Тепер появилися вимоги до характеристик бюджетних Windows-ноутбуків.

Wintel

Отже, повідомляється, що основою недорогих портативних комп’ютерів стане апаратна платформа Intel і ОС Windows 8.1 with Bing. Пристрої коштуватимуть в межі $199-249 і комплектуватимуться недорогим процесором Bay Trail-M або Braswell, а також дисплеєм з діагоналлю від 10,1 до 15,6 дюйма. Для комп’ютерів передбачена складна конструкція корпусу (без можливості від’єднання екрану) з товщиною менше 25 мм. Об’єм оперативної пам’яті — від 1 до 4 Гбайт. Можливе використання жорсткого диску місткістю до 500 Гбайт або твердотілого накопичувача ємністю 16-32 Гбайт. Час автономної роботи має бути не менше п’яти годин.

Крім того, Intel готує референсний дизайн для портативних комп’ютерів в цінових категоріях $ 249-399 і $ 399-599. Такі пристрої оснащуватимуться дисплеєм розміром від 11,6 до 17,3 дюйма по діагоналі. А вибір операційної системи не буде обмежений тільки лише платформою Windows 8.1 with Bing. Поява 200-доларових Wintel-ноутбуків очікується в четвертому кварталі — ближче до новорічних свят.

Tags: , , , , , ,