Анонс iPhone 6 пророкують на 19 вересня

iPhone 6

Все нові і нові чутки з’являються щодо анонсу iPhone 6. Ще один ресурс, слідом за німецьким оператором Deutsche Telekom, повідомив, що презентація iPhone 6 відбудеться 19 вересня в п’ятницю. Для Apple є традицією проводити анонс новинок в п’ятницю, тому повідомлення китайського інтернет-порталу Tencent здається правдоподібним. Хоча, швидше за все, мова йде про прогноз, так як для Apple витік інформації є рідкістю.

Ресурс Tencent також стверджує, посилаючись на інформовані джерела, що будуть представлені, щонайменше, дві версії 4,7-дюймового iPhone 6 з 32 і 64 Гбайт вбудованої пам’яті. Про 16-Гбайт версії нової моделі даних поки немає. 4,7-дюймовмй iPhone 6 з 32 Гбайт флеш-пам’яті коштуватиме 5288 юанів ($ 850) в Китаї  — стільки ж зараз тут коштує iPhone 5s 16 Гбайт. Ціна старшої моделі iPhone 6 з 64 Гбайт флеш-пам’яті, за даними джерел, становитиме 6288 юанів ($ 1008).

iPhone 6

Що стосується 5,5-дюймового фаблета iPhone 6, то його ціна поки невідома. В наступному місяці, за чутками, компанії Foxconn і Pegatron приступлять до масового виробництва iPhone 6. Як стверджують джерела, у Pegatron зараз є замовлення на збірку 30% смартфонів iPhone, у Foxconn, відповідно, 70% обсягу замовлення. Як виглядає розподіл між компаніями обсягів замовлення на складання iPhone 6, поки не відомо.

Tags: , ,